Pracownicy z Ukrainy

Pan Jakub Konieczny pisze: mamy w swojej bazie wielu kandydatów z Ukrainy na pracowników do prostych prac niewymagających kwalifikacji, którzy są gotowi wesprzeć Państwa działania od zaraz. Jako firma rekrutacyjna odpowiadamy za wszystkie formalności oraz nadzór nad personelem. Gwarantujemy szbki czas reakcji na Państwa zapotrzebowanie.

Jakub Konieczny

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Rada Krakowskiej Kongergacji Kupieckiej w dniu 28 czerwca 2021 r.

Rada Krakowskiej Kongergacji Kupieckiej w dniu 28 czerwca 2021 r.

Prezes Wiesław Jopek informuje, że kolejne posiedzenie Rady Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej odbędzie się w dniu 28 czerca 2021 roku w siedzibie przy ul. Garbarskiej 14

Kondolencje dla Jacka Fortumy

Kondolencje dla Jacka Fortuny z powodu śmierci Mamy

Małopolski Festiwal Innowacji

Już po raz 11. Małopolski Festiwal Innowacji będzie promować innowacyjność naszego regionu. Serdecznie zachęcamy do rozpowszechnienia informacji o tym wydarzeniu, gdyż wiemy z doświadczeń lat ubiegłych, że stanowi wartościową inspirację do podjęcia własnej działalności w obszarze szeroko rozumianej przedsiębiorczości. Każdy może czuć się częścią małopolskiej innowacji, co podkreślamy w tegorocznym haśle: Innowacje to MY!

IPH w Krakowie zaprasza na spotkanie na temat "Polski Ład, co niesie gospodarce i przedsiębiorcom" - ONLINE 16 czerwca godz. 14

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w spotkaniu online i dyskusji w ramach Think Tanku Samorządowego, dotyczących Polskiego Ładu i jego konsekwencji dla polskich przedsiębiorców. Na spotkaniu będziemy gościć prof. Jana Czekaja, który zaprezentuje wystąpienie pt. "Polski Ład, co niesie gospodarce i przedsiębiorcom".

Aukcja na lokale użytkowe 30 czerwca

Aukcja na lokale użytkowe 30 czerwca

Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie uprzejmie informuje, że kolejna aukcja na najem lokali użytkowych zostanie przeprowadzona w dniu 30 czerwca 2021 r. Szczegółowe informacje dotyczące wyżej wymienionego postępowania dostępne są na stronie internetowej pod adresem: www.zbk-krakow.pl

Zaproszenie do udziału w Krakowskiej Zbiórce Żywności

 Bardzo zachęcamy do wsparcia Banku Żywności w Krakowie w dniach 21-25 czerwca 2021 oraz aktywnego udziału w Krakowskiej Zbiórce Żywności. Zgłoszenia należy przesyłać mailowo do piątku (11.06) do godz. 12:00 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Boże Ciało w Krakowie 2021

Mszą św. przed Bazyliką Mariacką, pod przewodnictwem kard. Stanisława Dziwisza, zakończyły się obchody Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Precesja Bożego Ciała rozpoczęła się polową Mszą św. na Wawelu, którą koncelebrował metropolita krakowski ks. abp Marek Jędraszewski.

75 mln zł na poprawę bezpieczeństwa w pracy

75 mln zł na poprawę bezpieczeństwa w pracy

Firmy mogą składać wnioski o dofinansowanie projektów, które poprawią bezpieczeństwo pracy i zmniejszą negatywne oddziaływanie szkodliwych czynników w miejscu pracy. Na ten cel przeznaczono w sumie 75 mln złotych. Wnioski można składać od 1 do 30 czerwca 2021 roku. Wysokość dofinansowania zależy od liczby osób, za które pracodawca opłaca składki na ubezpieczenia społeczne.

 Krakowska Zbiórka Żywności

Krakowska Zbiórka Żywności

Serdecznie zapraszamy do udziału w Krakowskiej Zbiórce Żywności organizowanej przez Bank Żywności w Krakowie w dniach 21-25 czerwca 2021 na terenie Gminy Miejskiej Kraków.