poniedziałek, 15 maj 2017 12:08

Walne zebranie sprawozdawcze już dziś

Prezes Wiesław Jopek przypomina, że w dniu 15 maja 2017 roku w siedzibie przy ul. Garbarskiej 14 odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawcze Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej. Początek o godz. 15.30.

Prezes Wiesław Jopek, jego zastępcy Jerzy Kotala, Jacek Fortuna i sekretarz Rady KKK Roman Gawrysiak uczestniczyli w sobotę 13 maja na Pasterniku w dorocznym strzelaniu królewskim krakowskiego Bractwa Kurkowego. Królem elektem został Piotr Michał Mikosz, menedżer, obywatel Polski i Francji. Król-elekt jest związany zawodowo z Instytutem Zootechniki. Nowemu królowi towarzyszyć będą marszałkowie - Dobiesław Gała, artysta-rzeźbiarz i grafik z krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych oraz Zbigniew Szota, menedżer branży terapeutycznej, specjalista akupunktury i terapii manualnej. Intronizacja nowego króla odbędzie się już 3 czerwca w Rynku Głównym. Wcześniej odbyły się strzelania wipowskie. Superpuchar zdobył Oleg Mendiuk, konsul generalny Ukrainy, pokonał gen. pil. Sławomira Żakowskiego. W tej konkurencji startował również Wiesłąw Jopek, prezes KKK. Niestety tym razem bez sukcesu.

Podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego, który odbył się 11 maja 2017 r. w Katowicach wręczono dyplomy potwierdzające uzyskanie Nominacji w tegorocznej edycji Konkursu „Teraz Polska”. Nominacje otrzymała m.in. krakowska firma Artim. Dyplom odbierał przewodniczący Rady Nadzorczej Roman Gawrysiak. W uroczystości uczestniczył też prezes KKK Wiesław Jopek.

czwartek, 11 maj 2017 11:58

Targi pracy „Majówka z pracą”

Prezydent Miasta Krakowa oraz Grodzki Urząd Pracy w Krakowie serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Krakowa i okolic na Targi Pracy „Majówka z pracą”, które odbędą się 23 maja 2017 r. (wtorek) w godz. 10.00 – 14.00 w TAURON Arenie Kraków, ul. Stanisława Lema 7.
Uczestnictwo w wydarzeniu to okazja dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy do zapoznania się aktualną sytuacją panującą na lokalnym rynku pracy, szeroką bazą ofert pracy zaprezentowanych przez wystawców, planami rekrutacyjnymi firm, które poszukują pracowników, a także szansa bezpośredniego spotkania z potencjalnymi pracodawcami.

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 marr

supober

wodociagi

 

Archiwum

archiwum