Prezes Dariusz Michalak i przewodniczący Rady Nadzorczej reprezentowali firmę "Artim" podczas gali wręczania dyplomów i statuetek w plebiscycie "Firma Roku 2017". Gala odbyła się 20 maja w Warszawie.

W poniedziałek 15 maja w siedzibie przy ul. Garbarskiej 14 odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej. Prezes Wiesław Jopek i władze statutowe Kongregacji uzyskały absolutorium.

poniedziałek, 15 maj 2017 12:08

Walne zebranie sprawozdawcze już dziś

Prezes Wiesław Jopek przypomina, że w dniu 15 maja 2017 roku w siedzibie przy ul. Garbarskiej 14 odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawcze Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej. Początek o godz. 15.30.

Prezes Wiesław Jopek, jego zastępcy Jerzy Kotala, Jacek Fortuna i sekretarz Rady KKK Roman Gawrysiak uczestniczyli w sobotę 13 maja na Pasterniku w dorocznym strzelaniu królewskim krakowskiego Bractwa Kurkowego. Królem elektem został Piotr Michał Mikosz, menedżer, obywatel Polski i Francji. Król-elekt jest związany zawodowo z Instytutem Zootechniki. Nowemu królowi towarzyszyć będą marszałkowie - Dobiesław Gała, artysta-rzeźbiarz i grafik z krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych oraz Zbigniew Szota, menedżer branży terapeutycznej, specjalista akupunktury i terapii manualnej. Intronizacja nowego króla odbędzie się już 3 czerwca w Rynku Głównym. Wcześniej odbyły się strzelania wipowskie. Superpuchar zdobył Oleg Mendiuk, konsul generalny Ukrainy, pokonał gen. pil. Sławomira Żakowskiego. W tej konkurencji startował również Wiesłąw Jopek, prezes KKK. Niestety tym razem bez sukcesu.

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 marr

supober

wodociagi

 

Archiwum

archiwum