Call for Business edycja jesienna

Call for Business edycja jesienna

Szanowni Państwo, przedstawiam Państwu już trzecie w tym roku wydanie biuletynu „Call for Business”, przygotowane przez Zespół Centrum Wspierania Inwestorów i Innowacyjnej Gospodarki UMK napisał dyrektor Wojciech Łaptaś.

Do pobrania pod linkiem: https://dlabiznesu.krakow.pl/city_bulletins/264222,artykul,numer_3_22__pl_eng_.html
Znajdą w nim Państwo informacje o akcji „Przedsiębiorcze Krakowianki”, skierowanej do kobiet mieszkających lub pracujących w Krakowie, prezentację nowej miejskiej inicjatywy adresowanej do biznesu pn. „Kraków w dobrym klimacie”, zainaugurowanej 8 września spotkaniem w magistracie oraz szereg ważnych danych dotyczących wspólnych działań Wydziału Edukacji UMK i UNICEF-u.
W biuletynie znajdą Państwo również informacje podsumowujące „Program City Helpers” oraz 11. edycję „Poland Business Run” - charytatywnego biegu sztafetowego, w którym udział wzięła także reprezentacja naszego wydziału.
Jak zawsze serdecznie zapraszam do kontaktu i przesyłania informacji o podejmowanych przez Państwa inicjatywach, które mogą zainteresować krakowskie środowisko biznesowe. Liczymy na Państwa zaangażowanie i zachęcamy do współpracy.
Z poważaniem,
Wojciech Łaptaś, zastępca Dyrektora Wydziału
WYDZIAŁ DS. PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I INNOWACJI