Szanowni Członkowie Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej,
serdecznie zapraszamy do udziału w X jubileuszowym Krakowskim Balu Charytatywnym – prestiżowym wydarzeniu organizowanym przez Fundację L’Arche Śledziejowice oraz Fundację Szkoła Bez Barier, działające na rzecz osób z niepełnosprawnością intelektualną.
Bal odbędzie się 14 lutego w Pałacu Wielopolskich w Krakowie. Od lat wydarzenie to gromadzi przedstawicieli świata biznesu, kultury i nauki, tworząc wyjątkową przestrzeń do spotkania, integracji oraz realnego wsparcia inicjatyw mających bezpośredni wpływ na życie lokalnej społeczności.
Obecność członków Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej byłaby wyrazem solidarności środowiska przedsiębiorców z ideą działalności charytatywnej oraz społecznej odpowiedzialności biznesu.
Udział w wydarzeniu możliwy jest poprzez zakup biletów, z których całkowity dochód zostanie przeznaczony na działalność statutową Fundacji. W programie wieczoru przewidziano również aukcję charytatywną oraz loterię.
Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia dostępne są na stronie:
👉 https://krakowskibal.pl/
Zachęcamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu i wspólnego wsparcia szczytnego celu.