Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców rozważa powołanie w Radzie Przedsiębiorców nowego Zespołu Roboczego ds. Sprzedaży Internetowej. To odpowiedź na wnioski złożone przez Krajową Izbę Gospodarczą oraz Izbę Gospodarki Elektronicznej.
Do udziału w pracach zespołu zaproszeni są przedsiębiorcy oraz przedstawiciele organizacji zainteresowani tematyką handlu elektronicznego. Zgłoszenia można przesyłać do 31 maja 2026 r. na adres: rada.przedsiebiorcow@rzecznikmsp.gov.pl.
W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, stanowisko, organizację, numer telefonu oraz adres e-mail. Organizatorzy proszą także o krótkie przedstawienie problemów i zagadnień, które powinny zostać omówione podczas prac zespołu.