Nagroda Polskiej Rady Biznesu

Nagroda Polskiej Rady Biznesu

Można już, po rejestracji na stronie organizatora (https://nagrodaprb.pl/#nagroda), zgłaszać kandydatury do Nagrody Polskiej Rady Biznesu.


Nagroda Polskiej Rady Biznesu, nazywana też "biznesowym Oskarem", to szczególne wyróżnienie przyznawane osobom, które w realny sposób kształtują naszą rzeczywistość: odnoszą wielkie sukcesy jako przedsiębiorcy, tworzą innowacyjne produkty i usługi, skutecznie niosą pomoc innym i umacniają społeczeństwo obywatelskie w Polsce. Zbieramy nominacje w trzech kategoriach:
Nagroda PRB im. Jana Kulczyka w kategorii SUKCES - za zrealizowanie spektakularnego projektu biznesowego, który wywarł trwały wpływ na polski rynek,
Nagroda PRB pod patronatem Zarządu PRB w kategorii WIZJA I INNOWACJE - za zastosowanie nowej, odważnej, niestandardowej i niekonwencjonalnej koncepcji lub nowatorskiej idei biznesowej,
Nagroda PRB im. Andrzeja Czerneckiego w kategorii DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA - za działalność społeczną i filantropijną, której celem jest pomoc osobom i środowiskom szczególnie potrzebującym.
Nominacje można zgłaszać na stronie www.nagrodaprb.pl<http://www.nagrodaprb.pl>, do 12 stycznia 2023 roku.
Z wyrazami szacunku
Paweł Majka
WYDZIAŁ DS. PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I INNOWACJI, Centrum Wspierania Przedsiębiorczości