Kupieckie strzelanie Limanowa 2022

Kupieckie strzelanie Limanowa 2022

Drodzy Członkowie, Sympatycy Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej. Zgodnie z harmonogramem imprez przewidzianych dla naszych członków i sympatyków na rok 2022 pragnę wszystkich zaprosić w dniu 24 września od godziny 11.00 do Domku Myśliwskiego "Jaworz" Limanowa ul. Kamienna na Piknik Rodziny o Memoriał śp.Grzegorza Michury pod nazwą "Kupieckie strzelanie Limanowa 2022 o Puchar Prezesa Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej Wiesława Jopka" połączone z grilem i dobra zabawą.

Wydarzeniu będzie towarzyszyć pokaz broni palnej oraz salwy armatnie. Zawody strzeleckie o Puchar Prezesa Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej Wiesława Jopka odbędą się w kategoriach: Kat I - dzieci i uczniowie szkoła Podstawowa, Kat II - młodzież, Kat - III Panie, Kat - IV Panowie. Organizatorzy zapewniają poczęstunek oraz napoje gorące i chłodzące i dobrą zabawę przy muzyce. Alkohol we własnym zakresie. Serdecznie zapraszamy do udziału w plenerowym spotkaniu ze swoimi pociechami. Ze względu na wzrost kosztów organizacyjnych wprowadzamy opłatę za udział w wysokości 50 zł/osoba. Organizator zapewnia po trzy bezpłatne wejściówki Zarządowi KKK oraz Zarządom Oddziałów KKK. Osoby biorące udział proszone są o potwierdzenie swojej obecności do dnia 21 września 2022 pod nr 512 086 391.
Zarząd i Prezes KKK o/T Limanowa Tadeusz Witecki
PS.
W przypadku dużego zainteresowania udziałem w imprezie osób z Krakowa i Myślenic (co najmniej 15 osób), zostanie zorganizowany przejazd autokarowy na trasie Kraków - Myślenice - Limanowa.
Zgłoszenia chętnych przyjmowane w Biurze Kongregacji w Krakowie: tel. 12 421 24 42 oraz na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (koniecznie wymagana do ubezpieczenia data urodzenia uczestnika) do dnia 16 września br.