Małopolska sieć Sukcesorów

Małopolska sieć Sukcesorów

Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości przełała na adres naszej Kongregacji takie oto pismo: Zapraszamy do udziału w projekcie "Małopolska Sieć Sukcesorów SUKCES-JA" realizowanym przez Małopolską Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie, rekrutacja trwa do końca sierpnia 2022 r.

Głównym celem projektu "Małopolska Sieć Sukcesorów SUKCES-JA" jest:
a.. podniesienie poziomu gotowości do sukcesji w małopolskich firmach;
b.. wzmocnienie postaw przedsiębiorczych;
c.. rozwój wiedzy i umiejętności w temacie sukcesji;
d.. wsparcie wymiany doświadczeń i networkingu.
Uczestnicy projektu wezmą udział w 7 spotkaniach (łącznie 20 godzin) w terminie od września do grudnia 2022. Uczestnictwo w projekcie jest BEZPŁATNE. Warsztaty organizowane będą w formule hybrydowej - stacjonarnie (w nowoczesnej sali szkoleniowe typu iLab w centrum Krakowa) oraz w formule online (za pomocą platformy ZOOM/clickmeeting). W ramach spotkań będą poruszane tematy związane z sukcesją, w tym z zakresu:
a.. prawa;
b.. finansów i podatków;
c.. zarządzania;
d.. aspektów psychologicznych;
e.. wymiany doświadczeń.
Warsztaty będą prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę doradców podatkowych, adwokatów i radców prawnych, którzy dokładnie omówią zagadnienie sukcesji z uwzględnieniem ich własnych doświadczeń w prowadzeniu takich spraw.
Propozycja skierowana jest do MŚP (mikro, małych, średnich przedsiębiorstw) z Małopolski:
- sukcesorów (osób, które przejęły firmę);
- potencjalnych sukcesorów (osób, która zamierzają przejąć firmę).
Aby wziąć udział w projekcie wystarczy wypełnić formularz rekrutacyjny znajdujący się w załączniku lub na stronie http://izba.krakow.pl/sukcesja i przesłać go na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub złożyć w biurze Izby przy ul. św. Anny 9 w Krakowie.
Dodatkowe informacje można uzyskać w siedzibie Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie:
- osobiście (ul. św. Anny 9, I piętro, pokój 11)
- telefonicznie 12 421-52-51, 12 422-05-95,
- mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
- na stronie www.izba.krakow.pl,
- na platformie Facebook https://www.facebook.com/miripkrakow.

Rekrutacja trwa do 31.08.2022 r., ilość miejsc ograniczona.

Pobierz PDF