Call for Business II/2022

Call for Business II/2022

Wojciech Łaptaś, zastępca Dyrektora Wydziału DS. PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I INNOWACJI w Krakowie napisał:


Szanowni Państwo,
Przedstawiam Państwu letnie wydanie biuletynu "Call for Business", przygotowane przez Zespół Centrum Wspierania Inwestorów i Innowacyjnej Gospodarki Urzędu Miasta Krakowa, do pobrania pod poniższym linkiem:

https://business.krakow.pl/city_bulletins/261905,artykul,numer_2_22__pl_eng_.html
Znajdą w nim Państwo materiał nt. pomocy i wsparcia jakie Kraków udziela uchodźcom z Ukrainy, a także informacje nt. działań promujących przedsiębiorczość w Krakowie, realizowanych przez Krakowski Punkt Obsługi Przedsiębiorcy, wspierających społeczność ukraińską.
W biuletynie znajdą Państwo również informacje na temat najnowszego raportu pt.: "Sektor nowoczesnych usług biznesowych w Polsce 2022" zaprezentowanego podczas ABSL Summit 2022 - jednego z największych wydarzeń dotyczących sektora usług biznesowych w Europie Środkowej.
Jak zawsze serdecznie zapraszam do kontaktu i przesyłania informacji o realizowanych przez Państwa inicjatywach, które mogą spotkać się z zainteresowaniem krakowskiego środowiska biznesowego. Liczymy na Państwa zaangażowanie oraz zachęcamy do przesyłania interesujących Państwa tematów.