Godło Teraz Polska dla Twojej firmy

Godło Teraz Polska dla Twojej firmy

Twoja firma zasługuje na Godło „Teraz Polska”!
Rozwijasz firmę? Chcesz podkreślić jakość swoich produktów i usług? Pamiętaj, że polski konsument jest patriotą - wykorzystaj tę wiedzę, wystartuj w Konkursie „Teraz Polska” i zyskaj nowych klientów.

Klienci zwracają uwagę na Godło „Teraz Polska”
Godło „Teraz Polska” to znak jakości o wysokiej rozpoznawalności na polskim rynku. Aż 88% Polaków deklaruje, że Godło zachęca do zakupu, gdyż jest symbolem najwyższej jakości i polskiego pochodzenia, czyli dwóch wartości najbardziej pożądanych przez polskich konsumentów.
Kto może wystartować w Konkursie „Teraz Polska”
Każda firma, która prowadzi biznes od minimum 12 miesięcy i zgłasza produkt lub usługę obecną na rynku od co najmniej 6 miesięcy. Nie jest ważna wielkość przedsiębiorstwa, ale jakość zgłoszonego produktu i usługi, bo właśnie jakość jest głównym kryterium oceny. Dlatego wśród Laureatów Godła „Teraz Polska” są zarówno krajowi giganci, jak i technologiczne startupy czy biznesy rodzinne działające lokalnie.
Warunki i termin zgłoszenia
Na zgłoszenia czekamy do 31.01.2022. Aby wystartować w Konkursie należy wypełnić online ankietę rejestracyjną (
https://terazpolskafirma.pl/ankieta.html ), a następnie ankietę weryfikacyjną przesłaną z Biura Konkursu.
Więcej informacji można uzyskać klikając (http://www.terazpolskafirma.pl/), wysyłając maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
mailto:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ) lub telefonując 22 826 01 91.
Czekamy na Twój kontakt!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ (https://terazpolskafirma.pl/)