Rekrutacja do projektu "Gotuj po hiszpańsku II"

Rekrutacja do projektu "Gotuj po hiszpańsku II"

Fundacja Rozwoju Kompetencji i Przedsiębiorczości PROAKTYWNI do dn. 5.05.2021 r. prowadzi nabór do XI edycji BEZPŁATNEGO projektu "Gotuj po hiszpańsku II" wspófinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.


W ramach projektu można wyjechać na 60 dni do Walencji na kurs kuchni śródziemnomorskiej i praktyki w restauracjach. Wśród restauracji w których uczestnicy odbywają praktyki są restauracje z przewodnika Michelin oraz z gwiazdką Michelin. Przed wyjazdem jest zapewnione wsparcie językowe oraz odpowiednie przygotowanie do wyjazdu. Projekt "Gotuj po hiszpańsku II", to nie tylko projekt, który dotyczy rozwoju umiejętności zawodowych. Jak każdy projekt mobilnościowy rozwija wszechstronnie i motywuje do zmiany,
Projekt skierowany jest do osób w wieku 18-35 lat, zamieszkałych w Małopolsce, nieuczących się, niepracujących, zarówno do zawodowych kucharzy, osób z wykształceniem gastronomicznych oraz tych, które pasjonują się gotowaniem.
Wyjechało z nami już ponad 140 osób. Wśród nich jest wielu kucharzy, a także pasjonatów kuchni, którzy dzisiaj pracują w krakowskich restauracjach oraz restauracjach w całej Polsce. Wyjazd odbył się również w warunkach pandemii
https://gotujpohiszpansku.pl/blog/nie-zapomnij-maseczki/
Projekt "Gotuj po hiszpańsku II" został wytypowany przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju jako przykład dobrych praktyk i przedstawiony w programie TVP "Fundusze Europejskie jak to działa".
https://www.youtube.com/watch?v=Es1gZUsWibE
https://www.youtube.com/watch?v=Es1gZUsWibE&t=176s> &t=176s.
Projekt został także zaprezentowany w Brukseli na międzynarodowej konferencji z przedstawicielami Parlamentu Europejskiego organizowanej przez Ministerstwo Pracy i Spraw Socjalnych Republiki Federalnej Niemiec.
Zachęcamy do zapoznania się z blogiem: http://blog.gotujpohiszpansku.pl/


Drukuj