Biuletyn „Call for Business”

Przedstawiam Państwu wiosenne wydanie biuletynu „Call for Business”, przygotowane przez Zespół Centrum Wspierania Inwestorów i Innowacyjnej Gospodarki Urzędu Miasta Krakowa, do pobrania pod poniższym linkiem:
https://business.krakow.pl/city_bulletins/248054,artykul,numer_1_21__pl_eng_.html


Znajdą w nim Państwo informacje na temat szkoleń jakie wraz z krakowskimi uczelniami prowadzi Punkt Obsługi Przedsiębiorcy, a także kilka faktów dotyczących wsparcia zorganizowanego przez Grodzki Urząd Pracy skierowanego do krakowskich przedsiębiorców. W biuletynie znajdą Państwo także podsumowanie działań związanych z inicjatywą „Dajże kompa”, która w obliczu pandemii pomagała wykluczonym cyfrowo, oraz informacje o usłudze online uruchomionej w ramach współpracy Urzędu Miasta Krakowa ze stowarzyszeniem ASPIRE o nazwie Business Point City Clinic.
Zachęcam również do wzięcia udziału w targach wielkanocnych online za pośrednictwem mapy www.rynek.krakow.pl<http://www.rynek.krakow.pl/>, gdzie poza wielkanocną ofertą krakowskich i okolicznych przedsiębiorców, i rzemieślników, mogą znaleźć Państwo m.in. informacje o dawnych tradycjach związanych z Wielkanocą w Krakowie czy poznać ludzką twarz Małopolskich biznesów poprzez cykl „Twoja wielkanocna historia”.
Serdecznie zapraszam do kontaktu i przesyłania informacji o realizowanych przez Państwa inicjatywach, które mogą spotkać się z zainteresowaniem krakowskiego środowiska biznesowego. Liczymy na Państwa zaangażowanie oraz zachęcamy do przesyłania interesujących Państwa tematów.
Z poważaniem,
Katarzyna Wysocka
Dyrektor Wydziału
WYDZIAŁ DS. PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I INNOWACJI


Drukuj