Propozycja wsparcia Krajowej Izby Gospodarczej

Propozycja wsparcia Krajowej Izby Gospodarczej

Oto pismo jakie trafiło do Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej za pośrednictwem dyrektora Wydziały Spraw Administracyjnych UMK Tomasza Popiołka.

 

Propozycja wsparcia Krajowej Izby Gospodarczej
Szanowni Państwo, Prezydenci i Burmistrzowie,

Komitet Gospodarki Miejskiej przesyła w załączeniu propozycję Krajowej Izby Gospodarczej wsparcia dla mikroprzedsiębiorstw w związku z utrudnieniami i sytuacją kryzysową spowodowaną pandemią.
Doceniając znaczenie mikroprzedsiębiorstw dla gospodarek miejskich Komitet w pełni wspiera podjętą inicjatywę i rekomenduje wykorzystanie wskazanych możliwości oraz przesłanie załączonego dokumentu do wszystkich zainteresowanych.
Jednocześnie Komitet pragnie zapewnić, że zawieszona, ze względu na pandemie, inicjatywa Akademii Gospodarki Miejskiej organizacji specjalistycznych seminariów dla powołania Polskiej Grupy Ekspertów Akademii będzie uruchomiona natychmiast jak tylko pozwolą na to zewnętrzne uwarunkowania. Uważamy, że obecna sytuacja nie tylko potwierdza konieczność kontynuacji działań Akademii, ale czyni ją jeszcze bardziej potrzebną i oczekiwaną. Pojawiło się wiele nowych okoliczności i wyzwań, wobec których z pewnością należy intensywnie współpracować.
Życząc wszystkim Państwu dobrego zdrowia
pozostaję z szacunkiem
Zenon Kiczka
Przewodniczący Komitetu Gospodarki Miejskiej
Krajowa Izba Gospodarcza
00-074 Warszawa,
ul. Trębacka 4

Pobierz PDF