czwartek, 11 maj 2017 11:58

Targi pracy „Majówka z pracą”

Prezydent Miasta Krakowa oraz Grodzki Urząd Pracy w Krakowie serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Krakowa i okolic na Targi Pracy „Majówka z pracą”, które odbędą się 23 maja 2017 r. (wtorek) w godz. 10.00 – 14.00 w TAURON Arenie Kraków, ul. Stanisława Lema 7.
Uczestnictwo w wydarzeniu to okazja dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy do zapoznania się aktualną sytuacją panującą na lokalnym rynku pracy, szeroką bazą ofert pracy zaprezentowanych przez wystawców, planami rekrutacyjnymi firm, które poszukują pracowników, a także szansa bezpośredniego spotkania z potencjalnymi pracodawcami.

poniedziałek, 08 maj 2017 12:31

Zaproszenie na Majówkę 2017

Jak co roku Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie zaprasza na Majówkę, organizowaną wspólnie z Krakowską Kongregacją Kupiecką, Izba Przemysłowo-Handlową i Stowarzyszeniem “Krak-Business” w dniu 20.05.2017 r. od godz. 17.00 na terenie Dworku Białoprądnickiego.
W programie imprezy: tańce przy muzyce (DJ), zabawa karaoke, potrawy z grilla, kawa, herbata i piwo.
Bilety w cenie 55 zł od osoby do nabycia w siedzibie Izby, pok.11, I p. (Beata Ostrowska).
Będzie możliwość nabycia biletów przy wejściu na imprezę, ale tylko po wcześniejszym zgłoszeniu i zarezerwowaniu u p. B. Ostrowskiej telefonicznie (12 421-52-51) lub meilowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

czwartek, 27 kwiecień 2017 21:43

Debata o krakowskim handlu

Prezes Wiesław Jopek, jego zastępca Leszek Lejkowski, Adam Udziela i Dariusz Michalak reprezentowali Krakowska Kongregację Kupiecka na debacie o krakowskim handlu, która odbyła się w klubie „Pod Jaszczurami”. Gospodarzem była posłanka na Sejm RP, reprezentująca Kukiz 15 Agnieszka Ścigaj.
W debacie uczestniczyli ponadto m.in. przewodniczący Rady Miasta Krakowa Bogusław Kośmider,  radny miejski Kazimierz Chrzanowski, przewodniczący Rady Dzielnicy I Tomasz Daros, dyrektor magistrackiego Wydziału Spraw Administracyjnych Tomasz Popiołek i dyrektor Miejskiego Centrum Profilaktyki Uzależnień w Krakowie Adam Chrapisiński.

czwartek, 27 kwiecień 2017 13:54

Szkolenie o ochronie danych osobowych

Szanowni Państwo, w związku z obowiązkiem prawidłowego przechowywania i dysponowania danymi osobowymi, jak również z wprowadzonymi sankcjami fiskalnymi (do kwoty 50 tys. zł), informuję że Kongregacja organizuje szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych. Szkolenie jw. uwzględnia wymogi aktualnej Ustawy o ochronie danych osobowych oraz Program szkolenia opracowany w oparciu o przepisy Ustawy o systemie oświaty. - Szkolenie zostanie przeprowadzone zgodnie z metodą i techniką prowadzenia zajęć w oparciu o przygotowane materiały, w szczególności opracowaną prezentację multimedialną; - uczestnikom zostaną przekazane materiały szkoleniowe; - po zakończeniu zostanie przeprowadzony test sprawdzający wiedzę uczestników; - każdy uczestnik po zakończeniu szkolenia otrzyma imienny certyfikat oraz zaświadczenie uczestnictwa w szkoleniu wymagane przez właściwe organy kontroli. Koszt - 123,00 zł brutto od osoby przy udziale 45 osób, termin - 22 czerwca 2017 r., miejsce - sala konferencyjna KKK - ul. Garbarska 14 - II p. Ostateczny termin przyjmowania zgłoszeń to 31 maja br. tel. 12-421-24-42, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc o udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Z poważaniem Wiesław Jopek Prezes Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 

supober

 

 

Archiwum

archiwum