Prezes Wiesław Jopek zaprasza Członków i Sympatyków Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej do udziału w kolejnym, już VIII Otwartym Rajdzie Samochodowym Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej w dniach 13 - 14 października 2018 r.

piątek, 14 wrzesień 2018 09:57

Informacja z ZUS o oszustach internetowych

Uwaga, oszuści! Ostrzega rzeczniczka prasowa ZUS

piątek, 14 wrzesień 2018 09:53

Zaproszenie na strzelanie do Limanowej

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszam na organizowane przez KKK oraz Oddział Terenowy w Limanowej w dniu 7 października 2018 roku na Strzelnicy LOK w Limanowa- Sowliny, ul. Kamienna 1 - Memoriał im. Grzegorza Michury - zawody w strzelectwie sportowym  z broni pneumatycznej i kulowej. Po zawodach wszystkich uczestników zapraszamy na grilla. Regulamin zawodów w załączeniu.

Na trasie: Kraków - Myślenice - Limanowa organizujemy transport autokarem (z uwagi na ubezpieczenie uczestników, przy zgłoszeniu należny podać datę urodzenia). Koszt 40 zł./osobę.
Zgłoszenia przyjmowane będą najpóźniej do dnia 3 października 2018r.


Wiesław Jopek
Prezes
Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej

środa, 12 wrzesień 2018 14:54

Kram w Sukiennicach do wynajęcia

To niebywała okazja, gdyż ostatnia taka szansa była w 1994 roku. Lokal położony jest w miejscu bardzo atrakcyjnym i z historyczną tradycją handlu. Ma też wspaniały adres: Kraków, Sukiennice - Rynek Główny 3.

Kram nr 26 znajduje się po lewej stronie hali patrząc od strony ul. św. Jana jako drugi w kolejności. Do niedawna mieściło się tam stoisko Cepelii.

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 marr

supober

wodociagi

 

Archiwum

archiwum