Prezes Wiesław Jopek i Ewa Krzywdzińska, pełnomocnik Prezydium KKK ds. imprez kulturalnych i sportowych reprezentowali Krakowską Kongregację Kupiecką na rzemieślnicyzm pożegnaniu z okresem kolędowania, które odbyło sie 2 grudnia w klubie Na Kotłowem.

Przedsiębiorco, załóż Profil Zaufany już dziś!

Profil Zaufany to bezpłatne narzędzie, dzięki któremu można załatwić sprawy urzędowe bez wychodzenia z domu, online w serwisach administracji publicznej. Warto założyć go jak najszybciej – przede wszystkim już teraz powinni to zrobić przedsiębiorcy.

piątek, 02 luty 2018 10:16

Podziękowania ze szkoły

Na adres Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej wpłynęły podziękowania z Zespołu Szkół Przemysłu Spożywczego w Krakowie dla prezesa Wiesława Jopka oraz Anny Łuszczek, pełnomocnik Prezydium Kongregacji ds. kontaktów i współpracy ze szkołami zawodowymi.

Zobacz PDF

Zastępca prezesa Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej Jacek Fortuna pojechał do Przemysla by spotkać się z kierownictwem Przemyskiej Kongregacji Kupieckiej. W czasie spotkania specjalny dyplom z podziekowaniami za dotychczasowa prace na rzecz kupiectwa przemyskiego wreczył Błażejowi Wilkowi.
Gratulujemy!

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 marr

supober

wodociagi

 

Archiwum

archiwum