Apel prezesa Wiesława Jopka o wsparcie w głosowaniu dyrektora Michała Niezabitowskiego

Miło nam poinformować, że Muzeum Historyczne Miasta Krakowa, poprzez osobę dyrektora Michała Niezabitowskiego, zostało nominowane w plebiscycie na "Osobowość Roku 2017" organizowanym przez Gazetę Krakowską. Nominacja została przyznana za otwarcie "Skarbca Krakowskiego, wielkiego muzeum-magazynu". Jest to wyróżnienie za zbiorowy wysiłek MHK, jakim było przygotowanie i otwarcie kolejnego oddziału Thesaurus Cracoviensis, otwartego magazynu studyjnego wraz pracowniami konserwatorskimi i zbiorami zgromadzonymi przez 120 lat! Jeżeli podoba się Państwu idea Thesaurus Cracoviensis, zachęcamy do wzięcia udziału w plebiscycie poprzez wysłanie SMS na numer 72355 o treści: OK.54. Głosowanie trwa do 2 lutego br.

Oto notka zamieszczona w Gaziecie Krakowskiej: Michał Niezabitowski, dyrektor Muzeum Historycznego Miasta Krakowa, za otwarcie Skarbca Krakowskiego, wielkiego muzeum-magazynu, gdzie eksponowane dla zwiedzających sa przedmioty, które nie znalazły miejsca na wystawach w innych oddziałach muzeum. Przy tym zwiedzający mogą się przyglądać pracy konserwatorów. To wielka gratka dla miłośników muzeów.

Koszt SMS-a: 2,46 zł z VAT

SMS pod nr 72355 o treści OK.54

piątek, 19 styczeń 2018 09:46

Kondolencje dla Małgorzaty Rusiłko

Szanownej Pani

Małgorzacie Rusiłko

wyrazy najgłębszego współczucia

z powodu śmierci Brata

składa

Prezes, Rada i Członkowie

Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej

czwartek, 18 styczeń 2018 11:57

Komunikat ZBK stycznień 2018

Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie informuje, że aukcja na najem lokali użytkowych odbędzie się w dniu 31 STYCZNIA 2018 r.

Szczgóły na stronie: www.zbk.krakow.pl

środa, 10 styczeń 2018 11:48

Newsletter ZUS

Jeden przelew do ZUS - krok po kroku

Ponad 5,5 tysiąca osób zatelefonowało do ZUS w pierwszych 4 dniach stycznia. Czas oczekiwania bywa bardzo długi gdyż zdarza się, że w kolejce czeka prawie 200 połączeń. To niepotrzebne marnowanie czasu. Odpowiedzi na większość z zadawanych pytań można znaleźć na stronie internetowej ZUS.

Na stronie internetowej www.zus.pl jest dostępna instrukcja, jak krok po kroku wypełnić przelew do ZUS oraz broszura „Proste płatności z ZUS”, w której jest zawarty szczegółowy opis nowych zasad wpłacania składek. Przeczytać można także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące „e-Składki” http://www.zus.pl/eskladka

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 marr

supober

wodociagi

 

Archiwum

archiwum