poniedziałek, 21 maj 2018 14:03

Informacja prasowa z ZUS

Oto informacja prasowa z ZUS

poniedziałek, 21 maj 2018 08:51

Walne Zebranie KKK 11 czerwca 2018

Komunikat prezesa Wiesława Jopka o Walnym Zgromadzeniu Sprawozdawczym Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej.

Pobierz PDF

Mszą świętą odprawioną przez kapelana małopolskiego rzemiosła ks. inf. Dariusza Rasia w Bazylice Mariackiej w Krakowie rozpoczęły się sobotnie uroczystości święta Rzemiosła Polskiego i 90-lecia Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie. Zgodnie z tradycją po nabożeństwie orszak przeszedł wokół Rynku Głównego. Kwiaty złożono w miejscu śmierci Walentego Badylaka (studzienka koło restauracji Hawełka) oraz na płycie upamiętniającej przysięgę Tadeusza Kościuszki.

W związku pojawiającymi się informacjami związanymi  z upływem w dniu 19 maja 2018 r. terminu na zgłoszenie do CEIDG numeru PESEL informujemy, że powyższy obowiązek dotyczy wyłącznie tych przedsiębiorców, którzy po 2001 r. nie uzupełnili wpisu o numer ewidencyjny PESEL.
Oznacza to w praktyce, że jeżeli przedsiębiorca prowadzi działalność gospodarczą i po 2001 r. dokonał dowolnej zmiany w posiadanym wpisie to na pewno ma dopisany numer PESEL i jego wpis nie zostanie wykreślony z CEIDG.
Wyjaśniamy również, że obowiązek ten nie odnosi się do osób zagranicznych, które nie posiadają numeru PESEL.
Jeżeli chcesz sprawdzić, czy Twój wpis posiada numer PESEL, dzwoń pod numer telefonu 12 616-56-00 w godz. 7:40 do 15:15.

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 marr

supober

wodociagi

 

Archiwum

archiwum