poniedziałek, 14 maj 2018 08:33

Pionierskie rozwiązanie - Wirtualny Urzędnik

Od początku maja Miasto Kraków uruchomiło kolejną usługę, której celem jest poprawa współpracy i komunikacji na linii urząd – mieszkaniec/przedsiębiorca - nową multimedialną odsłonę dotychczas funkcjonującej strony Punktu Obsługi Przedsiębiorcy Wydziału Spraw Administracyjnych UMK.
Pod adresem : https://business.krakow.pl/pop można za jej pośrednictwem dokonać wszystkich czynności ewidencyjnych w CEIDG, utworzyć własny profil zaufany, zarezerwować termin wizyty czy skorzystać z wyszukiwarki procedur administracyjnych niezbędnych w prowadzeniu własnej firmy.

Prostota, ciekawa grafika,  funkcjonalność i użytkowość to niewątpliwe atuty nowej strony, które powinny ułatwić klientom UMK posługiwanie się elektronicznymi środkami komunikacji. Jednocześnie na nowej stronie POP zostało uruchomione pionierskie rozwiązanie - Wirtualny Urzędnik. WU Jest to  innowacyjne narzędzie, wykorzystujące sztuczną inteligencję, pozwalające na intuicyjne wyszukiwanie informacji z zakresu obsługi przedsiębiorcy (w tym zakładania własnej działalności gospodarczej). Istotną korzyścią oferowaną przez WU jest łatwość i szybkość w dotarciu do poszukiwanych informacji oraz dostępność usługi 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 

supober

 

 

Archiwum

archiwum