czwartek, 25 styczeń 2018 11:15

Apel z Limanowej: Głosujcie na Grażynę Michurę

Oddział KKK w Limanowej apeluje o głosowanie na Grażynę Michurę. Uważamy iż tak miła i sympatyczna osoba powinna być;  OSOBOWOŚCIĄ Powiatu Limanowskiego i Bocheńskiego  2017  ponieważ zatrudnia w swych placówkach osoby z dwóch powiatów. I słynie z empatii do drugiego człowieka. W swej pracy oddaje cząstkę swej miłości i szacunku do osób z którymi pracuje i współpracuje czytamy w pismie.

UPRZEJMIE PROSIMY O GŁOS W GŁOSOWANIU NA OSOBOWOŚĆ ROKU 2017 Grażyna Michura wysyłając SMS numer 72355 podpis w SMS treści, OB.54
Grażyna Michura to założycielka kilku przedszkoli i żłobków na terenie powiatu limanowskiego i bocheńskiego, słynie z wielkiej empatii i wrażliwości na ludzką krzywdę. Kocha swoją pracę i oddaje całe swoje serce pracy. Jest nauczycielem dyplomowanym, o wesołym i pogodnym usposobieniu, jest dobrym logopedą terapeutą i pedagogiem specjalnym, kochającym  dzieci i osoby niepełnosprawne. Wprowadza bardzo miła atmosferę w pracy jako główny dyrektor. Zatrudnia 80 pracowników. Jej działalność oświatowa z roku na rok się rozwija. Obecnie oprócz przedszkoli i żłobków, powstały placówki terapii dzieci niepełnosprawnych, autystycznych po porażeniach i osób starszych po udarach i wylewach krwi do mózgu, porażeniach. Prowadzi indywidualne nauczanie w domach i przedszkolach, wczesne wspomaganie dzieci z fizjoterapią i terapią pedagogiczną.
Wyślij SMS numer 72355 podpis w SMS treści, OB.54

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 marr

supober

wodociagi

 

Archiwum

archiwum