niedziela, 26 listopad 2017 16:21

Niedziela na Targach Bożonarodzeniowych

Targi Bożonarodzeniowe na Rynku Głównym w Krakowie to miejsce, gdzie można znaleźć świąteczny prezent na każdą kieszeń. Po udanych zakupach wszyscy mogą posilić się przy stoiskach gastronomicznych oraz zatrzymać się przy estradzie, aby podziwiać występy zespołów artystycznych. W niedzielę  na estradzie Targów wystąpił zespół folklorystyczny „Skład Niearchaiczny” z Żywca, a o godz. 18 odbędzie się spektakl muzyczny pt. „W kawiarni u Antoniowej” przygotowany przez Fundację Grupy „Adalex”.

Targi Bożonarodzeniowe nawiązują do handlowych tradycji Rynku Głównego i od ponad ćwierćwiecza na stałe wpisały się w pejzaż przedświątecznego Krakowa. Cieszą się niezmiennym powodzeniem zarówno wśród mieszkańców Krakowa, jak i odwiedzających nasze miasto turystów z Polski i z zagranicy.
W ramach tegorocznych Targów Bożonarodzeniowych w Krakowie kupcy z całej Polski zaprezentują towar w ok. 80. kioskach handlowych i gastronomicznych. Kraków przyciągnął też kupców z Litwy, Ukrainy, Słowacji, Holandii, Węgier, Niemiec i Wielkiej Brytanii, którzy sprzedawać będą m.in. wędliny, sery i kiełbasy, chleb, desery z suszonych owoców, chałwę robioną ręcznie, biżuterię z tkanin i drewna, rękodzieło z lnu i wełny, upominki, ceramikę czarną i czerwoną, biżuterię itp.

Obejrzyjcie galerię!

Ostatnio zmodyfikowano w niedziela, 26 listopad 2017 16:27

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 marr

supober

wodociagi

 

Archiwum

archiwum