niedziela, 10 marzec 2019 21:20

Kuchnia włoska w restauracji Baroque

Prezes Wiesław Jopek reprezentował Krakowską Kongregację Kupiecką na kolejnym wieczorze w restauracji Baroque która celebruje Kraków jako Europejską Stolicę Kultury Gastronomicznej.

W Hawełce w Pałacu Czeczotki odbyła się Gala XX Małopolskiego Konkursu Szkół Gastronomicznych. Prezes Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej podczas uroczystości wręczył kilka branżowych wyróżnień. Statuetkę "Kogi" otrzymał znakomity cukiernik Stefan Przebindowski, medalami 600-lecia Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej uhonorowani zostali: Robert Sowa, Wiesław Zuzek i Robert Makłowicz. Okolicznościowy grawerton prezes Wiesław Jopek wręczył Jerzemu Sosnowskiemu.

czwartek, 07 marzec 2019 12:49

Podziękowanie z Gazety Krakowskiej

Na ręce prezesa Wiesława Jopka wpłynęło podziękowanie dla Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej za współudział w organizacji Mistrzostw Krakowa w jedzeniu pączków na czas.

Pobierz PDF

Mistrzem Krakowa w jedzeniu pączków na czas został Jerzy Zalewski. W pięć minut zjadł 9 pączków. Wśród VIP-ów i dziennikarzy najlepszym okazał się Maciej Olesik, manager ds. eventów w Hawełce w Pałacu Czeczotka, który najszybciej zjadł pięć pączków. Wystarczyły mu na to 4 min i 9 sek. Generalnie trzeba stwierdzić, że apetyt w narodzie osłabł, w ubiegłym roku triumfator uporał się z 11 pączkami.

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 marr

supober

wodociagi

 

Archiwum

archiwum