środa, 04 kwiecień 2018 14:25

Zmarł Władysław Oleksy

Ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

ś.p. Władysława Oleksego

zasłużonego kupca, niestrudzonego w pracy społecznej Obywatela,

Kolegi pełnego uprzejmości i życzliwości.

Nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w dniu 5 kwietnia 2018 r., o godz. 10.00 w kościele paraf. Matki Bożej Fatimskiej przy ul. Mały Płaszów,

po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego

do grobowca rodzinnego na cmentarz Podgórski.

Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i Bliskim

składają

Prezes, Rada, Prezydium i Członkowie

Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej

W Wielką Sobotę tj. 31 marca 2018 r. ukazała się w Dzienniku Polskim czterostronicowa wkładka wydana staraniem naszej kongregacji. Zachęcamy do lektury:

Pobierz PDF

Wielka Sobota w Krakowie była kapryśna. Padał deszcz, świeciło słońce. Dlatego kupcy na Nowym Kleparzu stół z koszyczkami do poświęcenia ustawili pod zadaszeniem, a nie jak tradycyjnie na skwerze pod figurą Matki Bożej. Na Starym Kleparzu stół tradycyjnie stał w sercu placu na skwerku pod drzewami. Przed Bazyliką Mariacką jak zawsze stoły stały przed wejściem głównym. W każdym z tych spotkań uczestniczył prezes Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej Wiesław Jopek.

Szanowni Państwo
W miesiącu lipcu zostanie zorganizowana wycieczka na Mazury. Wyjazd w dniu 04 lipca powrót w dniu 09 lipca. Zaliczka w wysokości 200 zł od osoby płatna do dnia 16 kwietnia br na konto Kongregacji numer 43 2030 0045 1110 0000 0394 6940.                          
Zaliczka jest jednocześnie rezerwacją miejsca w autokarze. Grupa musi liczyć minimum 25 osób. Szczegółowy program w załączeniu. 

Serdecznie zapraszam

Ryszard Kulma

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 marr

supober

wodociagi

 

Archiwum

archiwum