Ministerstwo Finansów uprzejmie informuje, że na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Rządowego Centrum Legislacji, w zakładce Rządowy
Proces Legislacyjny, został zamieszczony /projekt ustawy o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz ustawy Ordynacja podatkowa/
(projekt z dnia 8 listopada 2018 r.).

Pobierz PDF

Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie uprzejmie informuje, że kolejna aukcja na najem lokali użytkowych zostanie przeprowadzona w dniu 30 listopada 2018 r.

Szczegółowe informacje dotyczące wyżej wymienionego postępowania dostępne są na stronie internetowej tut. jednostki pod adresem: http://www.zbk.krakow.pl/aukcje_na_lokale_uzytkowe.html.

W przypadku konieczności uzyskania dodatkowych wyjaśnień/informacji uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny z Referatem Lokali Użytkowych Zarządu Budynków Komunalnych w Krakowie, z siedzibą ul. Czerwieńskiego 16, nr tel. ( 12) 616-61-54.

piątek, 09 listopad 2018 10:54

Święto Kupca 2018

Z okazji Święta Kupca, w 608 roku istnienia Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej prezes Wiesław Jopek i Rada Kongregacji zapraszają na uroczystą mszę świętą w intencji kupiectwa i członków Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej, która odbędzie się w kościele św. Barbary w dniu

09 grudnia 2018 r. o godz. 9.30.

Po mszy świętej orszak kupiecki przejdzie z kościoła pod estradę Targów Bożonarodzeniowych, gdzie prezes KKK wygłosi orędzie kupieckie.

Następnie prezes Kongregacji zaprasza na część oficjalną i uroczyste śniadanie kupieckie, które odbędzie się w Izbie Kupieckiej Urzędu Miasta Krakowa przy pl. Wszystkich Świętych 3/4.

Bezpłatne zaproszenia dla członków KKK do odbioru wyłącznie w sekretariacie Kongregacji.

Dla pozostałych uczestników uroczystości zaproszenia w cenie 20,00 zł.

piątek, 09 listopad 2018 10:45

XVIII Turniej Kręglarski w Brzesku

XVIII turniej kręglarski o Puchar Prezesa Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej odbędzie się 25-11-2018 r. na kręgielni BOSiR w Brzesku ul. Browarna 13.

Pobierz PDF

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 marr

supober

wodociagi

 

Archiwum

archiwum