niedziela, 23 grudzień 2018 21:38

Życzenia świąteczne

Wspaniałych świąt Bożego Narodzenia spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze życzy wszystkim kupcom oraz ich rodzinom

Wiesław Jopek, prezes KKK

niedziela, 23 grudzień 2018 21:30

Opłatek prezydencki w Krakowie

Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski, przewodniczący Rady Miasta Dominik Jaśkowiec i metropolita krakowski abp Marek Jędraszewski łamali się opłatkami z mieszkańcami miasta i turystami. Wszystko to w niedzielne południe w Rynku Głównym przy estradzie Targów Bożonarodzeniowych. Krakowską Kongregację Kupiecką reprezentował prezes Wiesław Jopek.

Plany na niedziele były ogromne. Organizatorzy Targów Bożonarodzeniowych zaprosili wielu artystów. Jednak z uwagi na żałobę narodową w związku z katastrofą górniczą w Karvinie wszystkie koncerty odwołano. Zdecydowano tylko na występ trzech tenorów Jakuba Oczkowskiego, Alexandra Martineza i Łukasza Gaja, którzy zaśpiewali kilkanaście kolęd i to nie tych najbardziej radosnych. Koncert ten przygotował i prowadził Łukasz Lech.

środa, 19 grudzień 2018 22:17

Spotkanie opłatkowe w krakowskim magistracie

Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski, przewodniczący Rady Miasta Krakowa Dominik Jaśkowiec, metropolita krakowski arcybiskup Marek Jędraszewski, radni miasta, przedstawiciele miejskich spółek i urzędnicy wzięli udział w środę, 19 grudnia, w tradycyjnym spotkaniu opłatkowym Rady Miasta Krakowa. Krakowską Kongregację Kupiecką reprezentował prezes Wiesłąw Jopek.

Stowarzyszenie Przyjaciół Domu Pomocy Społecznej im. Ludwika i Anny Helclów w Krakowie spotkało się w czwartek 13 grudnia na Walnym Nadzwyczajnym Zgromadzeniu członków zwołanym w celu kosmetycznych zmian w statucie. Jedną z nich było wyraźne wyartykułowanie, że zarobki członków zarządu stowarzyszenia mogą wynosić 0 zł miesięcznie.

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 marr

supober

wodociagi

 

Archiwum

archiwum