środa, 13 czerwiec 2018 16:23

Ważny komunikat ZUS

Zmiana terminu wdrożenia elektronicznych zwolnień lekarskich przesunięta na 1 grudnia 2018 roku stała się faktem.  Prezydent RP podpisał ustawę . Od 1 grudnia jedynym możliwym sposobem wystawienia zwolnienia lekarskiego  dla pacjenta będzie Internet.

Rozpoczęła się rekrutacja do III edycji międzynarodowego projektu rozwoju kompetencji w zawodzie Kucharz – „Gotuj po hiszpańsku II”

Pobierz PDF

 

Wielkimi krokami zbliża się najwspanialszy Festiwal przeznaczony dla smakoszy pierogów. Nasza Kongregacja jest organizatorem XVI już edycji tego Festiwalu. Odbedzie się w Krakowie w dniach 15-19 sierpnia 2018.

Pobierz PDF

Pobierz PDF

Zbigniew Wolfram, przedsiębiorca został w sobotę intronizowany na krakowskiego króla kurkowego. Jego marszałkami zostali Jan Adam Księżyk i Andrzej Hojda. W mszy świętej odprawionej w bazylice mariackiej przez ks. bp. Wiesława Śpiewaka w asyście min. księży infułatów Jerzego Bryły, Stanisława Jeża i Dariusza Rasia uczestniczyło wielu gości w tym Małgorzata Wassermann, poseł na Sejm RP. Krakowską Kongregację Kupiecką reprezentował prezes Wiesław Jopek. Był też kupiecki poczet sztandarowy.

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 marr

supober

wodociagi

 

Archiwum

archiwum