wtorek, 23 maj 2017 11:26

Klimat dla przedsiębiorczości

W dniach 19 i 20 czerwca 2017 roku Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego organizuje cykl spotkań i konferencji w ramach inicjatywy „Klimat dla Przedsiębiorczości”. Program Inicjatywy skierowany jest do bezrobotnych i poszukujących pracy mieszkańców powiatu krakowskiego pragnących powrócić na rynek pracy oraz pracodawców zainteresowanych finansowymi formami wspierania zatrudnienia oraz rozwoju pracowników.

Prezes Dariusz Michalak i przewodniczący Rady Nadzorczej reprezentowali firmę "Artim" podczas gali wręczania dyplomów i statuetek w plebiscycie "Firma Roku 2017". Gala odbyła się 20 maja w Warszawie.

W poniedziałek 15 maja w siedzibie przy ul. Garbarskiej 14 odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej. Prezes Wiesław Jopek i władze statutowe Kongregacji uzyskały absolutorium.

poniedziałek, 15 maj 2017 12:08

Walne zebranie sprawozdawcze już dziś

Prezes Wiesław Jopek przypomina, że w dniu 15 maja 2017 roku w siedzibie przy ul. Garbarskiej 14 odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawcze Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej. Początek o godz. 15.30.

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 

supober

 

 

Archiwum

archiwum