W imieniu Zarządu Izby Gospodarczej Ziemi Myślenickiej mam zaszczyt zaprosić Państwa na tegoroczną "Karczmę Piwną", która odbędzie się w piątek 14 września 2018 roku o godzinie 18 w Restauracji "EUFORIA" przy ul. Słowackiego 121 w Myślenicach.

Prosimy o zgłaszanie listy uczestników na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub telefonicznie: 12 312 73
10 do dnia 30.08.2018 r.
Gorąco zachęcamy Państwa do zarezerwowania czasu wolnego w tym dniu.

Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie informuje, że kolejny przetarg na najem budynków użytkowych zostanie przeprowadzony 19 września 2018. Szczegóły na: http:/www.zbk.krakow.pl/aukcje na lokale użytkowe.html.

Prezes Wiesław Jopek reprezentował Krakowską Kongregację Kupiecką na spotkaniu dotyczącym ruchu samochodowego w centrum miasta jakie odbyło się w Małopolskiej Izbie Rzemiosła i Przedsiębiorczości z przedstawicielami Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie. Rzemieślnicy i kupcy mieli okazję spotkać się z wicedyrektorem Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie Łukaszem Frankiem i doradcą w tej firmie ds. programu Mobilny Kraków Bartoszem Piłatem.

W sobotę 18 sierpnia ukazał się dodatek do Dziennika Polskiego pt. Dziennik Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej.

Pobierz PDF

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 marr

supober

wodociagi

 

Archiwum

archiwum