Na ręce prezesa Wiesława Jopka wpłynęły zaproszenia na imprezy organizowane w najbliższym czasie przez Małopolska Izbę Rzemiosła i Przedsiebiorczości w Krakowie. Prezes zachęca do udziału.

poniedziałek, 16 styczeń 2017 12:13

Spotkanie z honorowym prezesem KKK

10 stycznia 2017 roku w karczmie "Pod Wielką Solą" w Wieliczce odbyło się spotkanie noworoczne Sekcji Gastronomiczno-Turystycznej Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej  z Honorowym Prezesem KKK Jerzym Brzezińskim.

W sobotę 14 stycznia w magistracie odbyła się oficjalna część jubileuszu 25-lecia Stowarzyszenia Wychowanków Szkół Zakonu Pijarów w Krakowie. Prezesem Stowarzyszenia jest Jacek Fortuna, zastępca prezesa Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej. Podczas uroczystości Andrzej Kulig, zastępca prezydenta Krakowa wręczył Stowarzyszeniu medal Honoris Gratia. Prezes KKK Wiesław Jopek przekazał Stowarzyszeniu okolicznościowy adres.

piątek, 13 styczeń 2017 16:49

Noworoczne spotkanie w Cepelii

Prezes Wiesław Jopek zeprezentował Krakowską Kongregację Kupiecką na noworocznym spotkaniu w Cepelii. Prezes Józef Spiszak, szef Międzynarodowych Targów Sztuki Ludowej w Krakowie, reprezentujący Fundację Cepelia zaprosił przyjaciół na noworoczne spotkanie do Domu Polonii w Krakowie. Władze naczelne Cepelii reprezentował Jan Włostowski, władze miejskie Marta Nowak, dyrektorka Magistratu, Małopolską Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości prezes Janusz Kowalski z zastępcami Grzegorzem Mielnickim i Tadeuszem Dąbrowskim. Byli profesorowie z Stefanem Dąsą i Bolesławem Faronem, redaktorzy ze Zbigniewem Reguckim, Mieczysławem Czumą, Leszkiem Mazanem, Marianem Szulcem, Jolantą Antecką, byli działacze studenccy z Kazimierzem Karpem, Piotrem Juśko, Maciejem Krakowiakiem, twórcy ludowi z nestorką polskich hafciarek Anną Kozianą z Makowa Podhalańskiego i rzeźbiarzem świątków z Krakowa Franciszkiem Wierciochem. Pięknie śpiewali Dorota Helbin i Franciszek Makuch, a kapela góralska Pawła Czai porywała do tańca.

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 marr

supober

wodociagi

 

Archiwum

archiwum