piątek, 27 październik 2017 15:44

Msza żałobna w intencji kupców

W kościele św. Barbary w Krakowie w Dzień Zadusznych, 2 listopada 2017 roku o godz. 8. 30 odprawiona zostanie msza święta w intencji wszystkich zmarłych członków Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej. W tym roku mija 110 lat od chwili, kiedy w kościele św. Barbary przy placu Mariackim w Krakowie odbyło się pierwsze nabożeństwo żałobne za zmarłych członków Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej.

czwartek, 19 październik 2017 10:02

Święto Nauczyciela w naszej szkole

 

Zachęcam do zapoznania się z informacjami ze strony naszej szkoły dotyczącymi świeta nauczyciela.

Wiesław Jopek, prezes KKK

http://www.sp117.szkolnastrona.pl/a,925,dzien-edukacji-narodowej

Do wspaniałych ludzi i miejsc w Małopolsce, których „odkryliśmy“ w 17 edycjach plebiscytu ukazującego piękno naszego regionu, dołączyli wczoraj kolejni laureaci. Finałowa gala odbyła się w piątek 6 października 2017 r. w pałacu Długoszów w podgorlickich Siarach podczas Światowego Dnia Turystyki. Grand Prix 18. edycji plebiscytu przypadło gminie Rytro. To ta miejscowość będzie gospodarzem przyszłorocznej gali Wielkiego Odkrywania Małopolski. W kategorii "Wydarzenia" wyróżnienie zdobyły Targi Bożonarodzeniowe organizowane przez Krakowską Kongregacje Kupiecką a realizowane przez firmę Artim. Gratulujemy!

czwartek, 05 październik 2017 10:40

"Podyskutujmy o Krakowie" - zaproszenie

Szanowni Państwo,
W imieniu krakowskiej Platformy Obywatelskiej mam zaszczyt zaprosić członków Państwa organizacji do udziału w debacie nt. “Uchwały Krajobrazowej” w ramach spotkań pod wspólną nazwą “Podyskutujmy o Krakowie”. Swój udział zapowiedziała między innymi Pani Prezydent Elżbieta Koterba, która nadzoruje prowadzone prace nad projektem uchwały regulującej w przyszłości kwestie związane z reklamą zewnętrzną.
Spotkanie odbędzie się w Klubie “Pod Jaszczurami” w dniu 10.10.2017 r. o godz. 18.00
Z poważaniem
Aleksander Miszalski
Przewodniczący Platformy Obywatelskiej w Krakowie

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 marr

supober

wodociagi

 

Archiwum

archiwum