Wczoraj, przed estradą wróżka wróżyła i lała wosk, o godz. 18 odbył się koncert andrzejkowy w wykonaniu Małgorzaty Wójcik „Koktajl Muzyczny”. Dziś, 1 grudnia odbywa się prezentacja Słowacji i promocja regionu Orawa.

W sobotę 2 grudnia o godz. 13 - koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Mali Krakowiacy” z okazji 40-lecia działalności. W tym dniu od godz. 15 wystąpią zespoły i soliści z Klubu Kultury Wróblowice.3 grudnia od godz. 12 prezentować się będzie gmina Rabka Zdrój. Wystąpi m.in. dziecięcy zespół regionalny „Majeranki”, prezentować się będą rabczańscy twórcy regionalni oraz odbywać się będą warsztaty plastyczne. W tym samym dniu o godz. 16. 30 wystąpi kapela ludowa „Serenada”.

niedziela, 26 listopad 2017 16:21

Niedziela na Targach Bożonarodzeniowych

Targi Bożonarodzeniowe na Rynku Głównym w Krakowie to miejsce, gdzie można znaleźć świąteczny prezent na każdą kieszeń. Po udanych zakupach wszyscy mogą posilić się przy stoiskach gastronomicznych oraz zatrzymać się przy estradzie, aby podziwiać występy zespołów artystycznych. W niedzielę  na estradzie Targów wystąpił zespół folklorystyczny „Skład Niearchaiczny” z Żywca, a o godz. 18 odbędzie się spektakl muzyczny pt. „W kawiarni u Antoniowej” przygotowany przez Fundację Grupy „Adalex”.

niedziela, 26 listopad 2017 10:46

Święto Kupca 2017 w Proszowicach

Mszą świętą w kościele parafialnym w Proszowicach zainaugurowano tegoroczne Święto Kupca.

sobota, 25 listopad 2017 10:22

Targi Bożonarodzeniowe 2017 - dzień drugi

Słonecznie rozpoczął się drugi dzień na Targach Bożonarodzeniowych w Krakowie. Dzieci piszą listy do św. Mikołaja. w Południe polecą one przypiete do balonów do nieba. Ciekawe czy trafia pod właściwy adres. Wieczorem o godz. 18 prezydent Krakowa Jacek Majchrowski oficjalnie ogłosi, że Targi sa otwarte i zapali światła na choince koło kościoła Mariackiego. Choinka ubrana jest w barwach biało-niebieskich. To nie tylko kolory Krakowa ale również Wyspiańskiego. Obejrzyjcie galerię!

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 marr

supober

wodociagi

 

Archiwum

archiwum