piątek, 01 grudzień 2017 22:05

Gala nagrody Lewiatana "Małopolski dąb 2017"

Prezes Wiesław Jopek reprezentował Krakowską Kongregację Kupiecką podczas galii wręczania nagród Małopolskiego Związku Pracodawców Lewiatan "Małopolski dąb".

piątek, 01 grudzień 2017 13:05

Informacja ZUS

Informacja prasowa. Listy wracają do ZUS! Przedsiębiorco jeśli chcesz zapłacić w styczniu składkę do ZUS odbierz list.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wysłał do płatników obsługiwanych przez krakowski oddział ZUS, podległe inspektoraty i biura terenowe 161 378 kopert z indywidualnym numerem rachunku składkowego. Do krakowskiego oddziału ZUS wróciło 30 450 listów.

piątek, 01 grudzień 2017 13:00

Posiedzenie Rady KKK - 14 grudnia 2017

Szanowni Państwo,
w załączeniu przesyłam zaproszenie na posiedzenie Rady Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej oraz spotkanie opłatkowe w dniu 14 grudnia 2017 r. godz. 10.00.

Pobierz PDF

Szanowni Państwo,

ze zdumieniem dowiedziałem się, że żadna z placówek ochrony zdrowia w Krakowie nie posiada tak bardzo potrzebnego urządzenia, jakim jest System Chłodzenia Skóry Głowy PAXMAN. Jest to system, który zapobiega wypadaniu włosów u pacjentów onkologicznych poddawanych chemioterapii. Zachowanie włosów ma w leczeniu onkologicznym ogromne znaczenie psychologiczne, zwłaszcza u kobiet. NFZ nie dofinansowuje takiego zakupu, ponieważ nie jest to sprzęt ratujący życie. Szukam wsparcia u ludzi dobrej woli, którzy zechcieliby przekazać nawet najskromniejszy datek na Fundację Rozwoju Onkologii i Edukacji Onkologicznej FROEO, która potrzebuje zebrać 120 tys. zł na zakup tego urządzenia dla pacjentów Oddziału Klinicznego Onkologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Ze swojej strony zadeklarowałem przekazanie wpływów z mojej niedawno wydanej książki pt. „Absolwenci rocznik ‘69” na ten szczytny cel.

W załączniku przekazuję pismo od Fundacji FROEO, w którym znajduje się szczegółowy opis działania urządzenia.

Proszę o Wasze wsparcie Jerzy Fedorowicz

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 marr

supober

wodociagi

 

Archiwum

archiwum